sinek

Sinek

Sinek, iki kanatlılar ya da çift kanatlılar (Diptera) denen böcek takımından eklembacaklıların ortak adıdır. Vücutları çok fazla kitin içermediği için yumuşaktırlar. Karasineğin duyu organlarının en hayret verici ve göz kamaştırıcı olanı, karmaşık bir yapıya sahip olan gözleridir. Birçoğunda gözler büyüyerek başın büyük bir kısmını kaplamıştır. Karasineğin başında ortalama 400 bin gözcükten meydana gelen mükemmel bir görme sistemi vardır. Her gözcük bir gözün bütün özelliklerine sahiptir. Hatta bu özelliği sayesinde arkasını da görebilir. Küçük olduklarından ve 2 mm yakınındaki bir cismi net olarak görebildiğinden, ayrı bir merceğe ihtiyaç yoktur. Bu gözlerin bir üstünlüğü de görme hızından gelir. İnsan gözü saniyede 20 ile 50 açık – koyu renk değişimini fark edebilirken, karasinekte bu, saniyede yaklaşık 200 defaya çıkar.

Sinek İlaçlama da Kullanılan Yöntemler

Sinek ve diğer bütün uçan haşerelere karşı öncelikle yapılması gerekenler fiziksel önlemleri almaktır. Dışarıdan girebilecek uçan haşereler engellendikten sonra İstanbul’daki en kaliteli ilaçlama hizmetini en uygun haşere ilaçlama fiyatları ile alabilirsiniz. Sinek İlaçlamasında servisimizin kullanmış olduğu başlıca uygulama yöntemleri:

  • Sıvı ve Kokulu İlaçlama Yöntemleri
  • Sıvı ve Kokusuz İlaçlama Yöntemleri
  • EFK Tuzakları ( Işıklı Yapışkan Tuzaklar )

LİDER İlaçlama Şirketimiz, sahip olduğu geniş servis ağı ile hem Avrupa Yakasında hemde Anadolu Yakasında tüm haşere türlerine karşı etkili mücadele etmektedir.

7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada kalıcı çözümler sunmaktayız. Her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama yapmaktayız.