pire

Pire

Pire İlaçlama uygulamalarının, bu işi yıllardır yapan ve alanında uzman profesyoneller tarafından yapılması büyük önem taşır. Ilıman bölgelerden kutup bölgelerine kadar yayılmış olan bu böcekler özelleşmiş vücut yapıları sayesinde memelilerin ve kuşların derisine tutunarak kanlarını emer, konakları arasında yer değiştirirken son derece tehlikeli hastalıkları da bulaştırabilir. Vebanın insanlara bulaşmasında baş rolü oynayan pireler, ortaçağda Avrupa nüfusunun yaklaşık dörtte birinin ölümünden sorumludur. Boyları 1,5 milimetreden 3,3 milimetreye kadar değişiklik gösterir. Hızlı hareket edebilen genelde koyu renkli canlılardır. Genellikle köpek, kedi, insan, tavşan ve kümes hayvanlarında bulunurlar ve ısırdıkları yerleri uyuşturmak için kullandıkları salgı kaşıntı yaratır. Bize bu numaradan (0532) 549 28 27   7/24 ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle mutlak mücadele edilmesi gereken bir haşere türüdür. Pire varlığına rastlamamış olsanız bile bu yara ve kaşıntı gibi belirtilerle anında ilaçlama yardımı almanında fayda vardır. İstanbul’da Pire İlaçlama denince akla gelen firmaların başında gelmekteyiz. Sizde hemen arayın pirelerden kurtulun.

7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada kalıcı çözümler sunmaktayız. Her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama yapmaktayız.