alman-hamam-bocegi

Alman hamam böceği

Hamam Böceği İlaçlama hizmetinin; geniş servis ağına sahip, profesyonel, alanında uzmanlaşmış ve kaliteli ilaçlama firmaları tarafından yapılması gerekmektedir. Hamam böcekleri, 2.000 metreden daha yüksek yerler ve kutup bölgeleri dışında, dünyanın her yanında bulunurlar. Yaklaşık 300 milyon yıldır dünya üzerinde yaşamaktadır. Bazı türleri hiçbir şey yemeden 1 ay aktif yaşayabilir ve sadece posta pulu arkasındaki zamkla beslenerek hayatta kalabilir. Su altında yarım saate kadar boğulmadan yaşayabildikleri görülmüştür. İnsana kıyasla radyasyona 6 ile 15 kat daha dayanıklıdırlar. Bir hamam böceği, kafası olmadan iki hafta yaşayabilir çünkü beyinleri ayaklarındadır fakat başsız bir hamam böceği açlıktan ölecektir.

Hamam böcekleri, kolera, tifo, verem, basilinin, Entamoeba coli ve Giardia intestinalis kistlerinin yayılmasında mekanik taşıyıcı olarak rol oynar. Bu nedenle mutlak mücadele edilmesi gereken bir haşere türüdür. Söz konusu hamam böceği ise, geniş servis ağına sahip İstanbul  LİDER İlaçlama Servisimiz ile en çok tercih edilen firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Bize bu numaradan (0 (532) 549 28 27 7/24 ulaşabilirsiniz.

7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada kalıcı çözümler sunmaktayız. Her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama yapmaktayız.